barko
29 اسفند 1401 - 11:59

طرح نوروزی جمعیت هلال احمر گچساران آغاز شد/ خدمت به مسافران وگردشگران با ۷۰ داوطلب هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر گچساران گفت: طرح نوروزی جمعیت هلال احمراین شهرستان در آستانه آغاز تعطیلات نوروزبرای ارائه خدمت و امدادرسانی به مسافران نوروزی آغاز شد.

سید حمید افرازیان در گفت وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: برنامه های جمعیت هلال احمر این شهرستان بر اساس تقویم هلال احمر کشور تا پایان تعطیلات نوروزی و با بکارگیری امکانات و ظرفیت های تخصصی امدادگران اجرا می شود.

 وی بیان کرد: بیست و سومین طرح ملی خدمات یشردوستانه سازمان جوانان جمعیت هلال احمرگچساران به مسافرین نوروزی آغاز شد.

 رئیس جمعیت هلال احمر گچساران با اشاره به اینکه طرح نوروزی هلال احمردر ورودی این شهرستان دایرشده است، تصریح کرد: طرح نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان شامل راهنمای میهمانان و امدادرسانی به مسافران در راه مانده و یا هنگام بروز حوادث احتمالی در جاده های ارتباطی این شهرستان بوده و برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شده است.

افرازیان عنوان کرد: اقلام فرهنگی شامل نقشه و بروشور است در دو مبدا ورودی گچساران و در مکان های گردشگری این شهرستان بین مسافران نوروزی توزیع خواهد شد.

وی گفت: پایگاه ثابت امدادرسانی جاده ای به نام شهید بنگی زاده لیشتر با تجهیزات لازم، آمبولانس و خودروست نجات در محور ارتباطی گچساران ـ بهبهان ، پایگاه موقت در مرقد بی بی حکیمه و یک پایگاه سیاربه صورت آماده باش و در خود هلال احمر گچساران خدمات لازم را ارائه می دهند.

 رئیس جمعیت هلال احمر گچساران خاطرنشان کرد: بیست و سومین طرح ملی خدمات یشردوستانه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مسافرین نوروزی از ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ در ورودی شهر دوگنبدان دایر است.

 افرازیان بیان کرد: یک کانکس سه تخته چادر جمعیت هلال احمر گچساران در مبادی ورودی شهر دوگنبدان در ایام نوروزمستقرشده، چادر راهنمای نوروزی، پاسخگویی به مسافران، خیمه نماز و چادر دوستدارکودک، ایستگاه سلامت دایر است.

وی گفت: این طرح با حضور مسئولان گچساران افتتاح شد.

 

انتهای پیام/۸۲۰۳۳

منبع: فارس
شناسه خبر: 1101582