barko
20 بهمن 1401 - 23:26

فرهنگیان و دانش‌آموزان کهگیلویه وبویراحمد به دنبال خلق حماسه‌ای تاریخی در ۲۲ بهمن ۱۴۰۱

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به همراه جمعی از دانش آموزان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی شبکه استانی دنا بر حضور باشکوه فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حسنعلی عزت‌خواه در برنامه زنده تلویزیونی"ما می آییم" ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: ساختن ایران قوی نیاز به حضور گسترده و آگاهانه مردم در صحنه‌های مختلف نظام اسلامی دارد که یکی از زیباترین جلوه های حضور شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهد بود.

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن اوج افتخارات ملت ایران در برچیده شدن تبعیض ، ظلم و بی عدالتی در جامعه بود گفت: امروز به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران عزیز در اوج اقتدار در جهان می باشد و با متکی به حضور مردم قله های ترقی و پیشرفت و مسیر توسعه همه جانبه را علی رغم همه توطئه‌ها و تنگناها طی می‌کند.

مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد ، حضور با شکوه مردم را تضمین کننده بقا و تداوم انقلاب اسلامی دانست و گفت: حمایت قاطعانه مردم از آرمانهای بلند امام راحل و شهیدان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، موجب یاس دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و امیدواری دلسوزانه نظام اسلامی خواهد شد.

عزت خواه گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی ۸۰۰ مدرسه زیر ۱۰ نفر در کهگیلویه وبویراحمد وحود دارد که خیلی از این مدارس تک دانش آموزی است.

وی پیشرفت‌های آموزش وپرورش در انقلاب اسلامی را چشمگیر توصیف کرد.

گفتمی است؛دانش آموزان در این برنامه تلویزیونی در عبارات زیبایی بر حضور عزت آفرین دانش آموزان و همه آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کردند.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 1030699