barko
09 اسفند 1401 - 19:40

چهار طرح آموزشی در گچساران و باشت افتتاح شد

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمدگفت: چهار طرح آموزشی در قالب 15 کلاس درس در روستاهای گچساران و باشت با حضور جمعی از مسولان کشوری، استانی، شهرستانی به بهره برداری رسید.

 سید رضا حسینی نیک در حاشیه آیین افتتاح پروژه های آموزشی گچساران و باشت در کفت و گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: مدرسه ۲ کلاسه جهاد آباد امامزاده جعفر گچساران با اعتباری بیش از ۲۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

وی بیان کرد: زیر بنای این طرح آموزشی را بیش از ۷۶ متر می باشد، همچنین مدرسه ۲ کلاسه برمامیون باشت با ۷۵ متر زیر بنا به بهره برداری رسید.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برای این طرح آموزشی بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.

حسینی نیک عنوان کرد: مدرسه ۹ کلاسه پشه کان گچساران با اعتباری بیش از ۶۰ میلیارد ریال امروز به بهره برداری رسید.

حسینی نیک بیان کرد: زیر بنای ساختمانی این طرح آموزشی بیش از یکهزارو ۳۷ متر مربع می باشد و یکهزارو ۵۰۰ متر مربع محوطه سازی در این طرح اجرا شده است.

وی افزود: همچنین مدرسه ۲ کلاسه منصورآباد باشت با اعتباری بیش از ۲۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۷۶ متر به بهره برداری رسید.

 مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون ۷۱ طرح آموزشی در این استان احداث و تحویل آموزش و پرورش داده شد.

حسینی نیک افزود: هم اکنون بیش از ۲۰۰ طرح آموزشی در مناطق مختلف استان در دست اجراست.

وی بیان کرد: این تعداد طرح ها با اعتباری بیش از چهار هزار میلیارد ریال و پیشرفت ۵۰ تا ۹۰ درصد در حال ساخت است.

حسینی نیک اظهار کرد: این طرح ها در زمینه تخریب و بازسازی، محرومیت زدایی و ساماندهی مدارس سنگی و کانکسی است.

انتهای پیام/ ۸۲۰۳۳

منبع: فارس
شناسه خبر: 1064361